Op maandag 21 september is het Wereld Alzheimer Dag. Het thema van 2026 is 'Ik blijf meedoen'. In een foto-expositie laten Westlanders die leven met dementie zien dat je, ondanks dementie, talenten kunt blijven inzetten.
Op maandag 21 september is het Wereld Alzheimer Dag. Het thema van 2026 is 'Ik blijf meedoen'. Mensen met dementie kunnen veel langer actief deelnemen aan de samenleving als we samen zorgen voor begrip, ruimte, eenvoud en verbinding.
Met verschillende partners uit het netwerk is een bijzondere foto-expositie georganiseerd met krachtige portretten van Westlanders die leven met dementie. Zij laten zien dat je, ondanks dementie, talenten kunt blijven inzetten, kunt meedoen en een waardevolle plek in de samenleving kunt behouden.
De expositie wordt op maandag 21 september geopend in Hof van Heden van 19:30 tot 21:00 uur. Inloop vanaf 19:00 uur. [Zie hier voor meer informatie.](https://www.alzheimer-nederland.nl/regios/delft-westland-oostland/activiteit/dwo-ik-blijf-meedoen-westland)

Geheugenklachten kunnen invloed hebben op het dagelijks leven en de reacties van de omgeving. Dat kan vragen oproepen of onzeker maken. De welzijnsadviseurs van Vitis Welzijn denken mee en geven advies. [Klik hier voor meer informatie.](https://www.vitiswelzijn.nl/diensten/welzijnsadvies-geheugenklachten)
De expositie is na Wereld Alzheimer Dag een aantal weken op diverse locaties te zien. Toegang is vrij, open inloop op alle locaties. [Kijk hier voor de data en locaties van de expositie.](https://bibliotheekwestland.op-shop.nl/?search=Wereld+Alzheimer+Dag)

Informatie
19:30
- 21:00
Hof van Heden
Misschien lijkt dit je ook leuk?
Wij hebben deze voor u geselecteerd door bovenstaande keuze.







