NU ontmoet VROEGER komt nu in De Kreek met nieuwe workshops. zaterdag 7 november zijn er workshops keramiek.
NU ontmoet VROEGER in De Kreek
In het Westland leven oude ambachten als breien, vilten en houtbewerken voort. De oudere generaties hebben de technieken van deze ambachten op school of thuis geleerd. Jonge makers ontdekken deze technieken via YouTube of de socials, maar missen soms de fijne kneepjes. Hoe leuk is het als deze generaties elkaar ontmoeten tijdens drie fantastische workshops en zo van elkaar kunnen leren?
Dus slaan we de handen ineen en werken De Kreek van Pieter van Foreest en Westland Cultuurweb werken samen in het project NU ontmoet VROEGER.
We organiseren de komende maanden verschillende workshops rondom oude creatieve ambachten. Deze workshops zijn voor de bewoners en hun naasten van De Kreek én voor bewoners van ‘s Gravenzande. Voor jong én oud. Om samen herinneringen op te halen, nieuwe hobby’s te ontdekken en te maken en vooral elkaar te ontmoeten.
Hoe werkt het?
Tijdens deze middagen kan je kiezen uit verschillende workshops die allemaal te maken hebben met een bepaald materiaal: wol, papier, glas. Er zullen steeds drie tafels zijn. Je kan de middag je helemaal onderdompelen in één techniek. Daar geef je je van tevoren voor op.
Welke workshops zijn er?
Klei en Keramiek op zaterdag 7 november van 14.00 – 16.00 uur
1. Je maakt een eigen object van klei.
2. Kleitegeltjes versieren
3. Dotten op keramiek
Koop hier je ticket: https://cultuurweb.stager.co/shop/nu-ontmoet-vroeger
Informatie
14:00
- 16:00
De Kreek, Pieter van Foreest
Leeuweriklaan 34
Misschien lijkt dit je ook leuk?
Wij hebben deze voor u geselecteerd door bovenstaande keuze.









